Xiaomi

Black Shark 4 Resmi Olarak Tanıtıldı

Black Shark, Oyun severler için piyasada ki telefonlardan sadece biri , Telefonu özel yapan şey Xiaomi ile ortak çalışmaları. Şirketin son çıkardığı cihaz geçtiğimiz yıl Black Shark 3 serisiydi. Şirket şimdi Cihazın bir üst modeli üzerinde çalışmaya başlamış görünüyor. Black Shark 4, Firma tarafından resmi olarak tanıtıldı.Tanıtım posteri, yeni nesil amiral gemisi oyun cihazının şarj hızlarına ve pil kapasitesine işaret ediyor.

Black Shark 4 Resmi Tanıtım Fragmanı Çıktı

Black Shark 4’ün şirketin çevrimiçi olarak paylaştığı resmi tanıtım posteri yakında bir lansmana işaret ediyor. Görüntü Telefonun tasarımını açıklamıyor. Bununla birlikte, 4.500 mAh pil biriminin varlığını doğruluyor.

Poster ayrıca 120 W süper hızlı şarj teknolojisini vurgulamakta. Telefon Ayrıca piyasadaki rakiplerinden daha hızlı şarja sahip olduğunu doğruluyor. Ek olarak şirket, telefonun 15 dakikadan kısa sürede şarj edilebileceğini onayladı.

Bilgiler doğrudan markadan geldiği için iddiaların doğru olmasını bekleyebiliriz.  Ne yazık ki, tanıtım posteri donanımla ilgili daha fazla bilgi paylaşmıyor. Sızıntılar Snapdragon 888 işlemcisi ile geleceğini belirtiyor.

Önceki nesil Black Shark akıllı telefonları göz önüne alındığında, amiral gemisi sınıfı donanımlarla paketlendi. Aynısını gelecek Black Shark 4 için de bekleyebiliriz. Ayrıca, şirketin önümüzdeki seride sadece tekli mi yoksa birden fazla model mi piyasaya süreceği henüz belli değil. Black Shark 4 Pro’nun kullanılabilirliği henüz marka tarafından onaylanmadı.

Tanıtım posteri, Black Shark 4 oyuncu akıllı telefonunun tanıtım tarihi ile ilgili detaylarına dair ipucu vermiyor. Bununla birlikte, bazı çevrimiçi raporlar, şirketin cihazı Şubat 2021’de tanıtabileceğini ima ediyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %