Battlefield Mobile

Battlefield Mobile; Video, Binaların Yıkılması Dahil Oynanışı Ortaya Çıkarıyor

Battlefield Mobile yolda ve oyundaki binaların yıkımını gösteren yeni oynanış görüntüleri ortaya çıktı.

Son birkaç hafta içinde, oyunun bazı oynanışlarının ortaya çıktığını görmeye başladık ve bu, oyunun 2022’nin başlarında tamamen piyasaya sürülmeye yakın olduğu anlamına gelmelidir.

Franchise hem konsolda hem de PC’de birçok oyun yarattı, ancak şimdi geliştiriciler mobil oyun dünyasında rekabet etmek istiyor ve popülerlikleri ile bu oldukça kolay olmalı.

Oyunda franchise’dan çok şey olacak, ancak sadece mobil oyunu alan oyuncular için birçok yeni ve özel özellik de olacak.

Oynanış, Battlefield Mobile’da binaların yıkımını gösteriyor

Battlefield oyunlarının büyük şehirlerde devasa çok oyunculu savaşları olduğu biliniyor ve bu oyunu diğer bazı aksiyon oyunlarından ayıran şey, savaşın etrafınızdaki binaları yok edebilmesidir.

Binalar düştüğünde veya çöktüğünde, yakındaysanız gerçekten hasar alabilirsiniz ve bu, oyunda olması gereken harika bir unsur ve özelliktir.

Açıkçası bunu bir mobil oyunda yapmak çok daha zor, ancak sosyal medyada ortaya çıkan görüntülerden geliştiricilerin Battlefield Mobile’da harika bir iş çıkardığını görebiliyoruz.

Bu oyun, Battlefield Mobile News tarafından Twitter’da yayınlandı ve ilgilenenler için iki dakikadan fazla oyun görüntüsünü görebilirsiniz. Videoyu izlemek için aşağıdaki linke bir göz atın.

Video, oyunculara POV’u gösteriyor ve haritanın etrafında dolaşan, yolundaki birçok binayı güçlü füzelerle deviren bir tankı gösteriyor. Bir tankın füzelerini ateşlerken biraz şarj süresi olacak gibi görünüyor ve bu, çok fazla güçlü olmadıklarından emin olmak için iyi bir fikir.

Serinin bir mobil oyuna dönüşmesi nedeniyle, oyun çevresinde herhangi bir kısayol aramadığını ve geliştiricilerin oyunculara eksiksiz bir Battlefield deneyimi sunacağını görmek harika. Hiç şüphe yok ki, piyasaya çıkar çıkmaz birçoğunun eline geçirmek isteyeceği harika bir oyun olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu