Battlefield Mobile

Battlefield Mobile Apk İndir

Bu ayın başlarında Electronic Arts (EA) , Play Store’da yepyeni bir Battlefield Mobile oyununu listeledi. EA, Android için ilk Alpha Testing programını yeni başlattığından, oyunun ilk örneğinin zaten geliştirilme aşamasında olduğu görülüyor. Burada, ilk Battlefield Mobil Alfa Testi APK ve OBB dosyalarını indirin.

Evet, EA, PC için en popüler oyunlarının Battlefield adlı mobil versiyonunu duyurdu. Bu yıl içinde hem Android hem de Apple iOS cihazlarında piyasaya sürülecek. Bugün EA, oyun için ilk alfa testini başlattı ve herkes dünyanın her yerinden katılabilir. Öyleyse aşağıdan Battlefield Mobil APK’sını alın ve oynamaya başlayın.

Alternatif olarak, oyuna Play Store’da önceden kaydolduysanız, Play Store listesinde indirme veya yükleme seçeneği alabilirsiniz (aşağıdaki bağlantı). Değilse, endişelenme. Aşağıda listelenen Battlefield Mobile APK ve OBB dosyalarına sahibiz.

İşte Battlefield Mobil Lobisi ekran görüntüsü:

Battlefield Mobil Lobi Oyunu Oyna Ekran Görüntüsü

Battlefield Mobil Özellikleri ve Oynanış Modları

Battlefield Mobile Play mağaza listesine göre oyun tamamen FPS (birinci şahıs nişancı) olacak. Kullanıcılar, PC sürümü için mevcut olan oyun modlarının çoğunu deneyimleyecek. Tek oyunculu kampanyalar, FPS savaşı ve takım oyunu hepsi mevcuttur.

Takımınızı toplayın ve hücumu yönetin! Battlefield serisi, en sevdiğiniz FPS savaşları, üstün takım oyunu ve türü tanımlayan yıkımla mobil olarak geldi – şimdi her zamankinden daha heyecan verici.

HEPSİ SAVAŞ İÇİN HAREKET EDİN
Battlefield Mobile’da bir ekip kurun . Siz ve ekibiniz hem yeni hem de tanıdık haritalarda ve modlarda saldırıya geçeceksiniz. Otantik silahlar ve araçlardan oluşan bir teçhizat oluşturun. Tanklar ve ATV’ler gibi güçlü araçların kontrolü için savaşın. Büyük ölçekli çevresel yıkımla savaş alanını yok edin. Savaş yetenekleri her zaman büyüyor ve size toplu savaş kapasitesi veriyor.

SADECE BATTLEFIELD’DE
Battlefield’ın ünlü olduğu aynı vahşi durumları ve patlayıcı gözlükleri deneyimleyin. ATV’nizde çöken bir kuleyi geride bırakın, roketatar ateşlerken bir binadan paraşütle atlayın veya düşmanlarınızı tankınızla yok ettiğiniz bir binanın enkazının altına gömün. Her maç unutulmaz.

SAVAŞIN GELİŞİMİNİ DÖNDÜRÜN
Her harita ve mod aracılığıyla diğer birinci şahıs nişancı oyunlarında benzersiz stratejik oyun deneyimi yaşayın. Assault, Support, Medic veya Recon – sınıfınızı siz seçin. Geniş bir koleksiyondan özel teçhizatınızı oluşturun: Silahlar, sınıfa özel araçlar ve daha fazlası. En güçlü silahınız, kişisel oyun tarzınıza uygun sınıf ve teçhizattır.

Sonsuz stratejik potansiyel:
– TAKTİKSEL: Taktiksel çeviklik için yürüyerek gidin.
– DESTROY: Patlayıcı hız için bir ATV’ye komutan olun.
– GİZLİ: Yakın dövüş silahlarıyla gizlice öldürün.
– SAVAŞ TANKLARI: Zırhlı bir tankta bir şok ve korku kampanyası yürütün.
– SANDBOX: Sizin sandbox, sizin kurallarınız. Karada, denizde ve havada savaş.

TAKIMINIZI SAVUNUN
Savaş kahramanlarından oluşan ekibinizle birlikte savaşın ve kontrolü ele alın. Büyük ölçekli bölge çatışmalarına girmek ve ödüller kazanmak için bir tabura katılın veya bir manga oluşturun. Stratejik, takım kararları verirken ve asker taburunuzun seviyesini yükseltirken maçı lehinize çevirin. Üstün takım oyunu ve çeşitli oyun modları ile savunun, yok edin ve hayatta kalmak için savaşın: çok oyunculu, objektif ve daha fazlası.

ASKERİNİZİ UZMANLAŞTIRIN
Yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için askerini özelleştir. Silahlar, gadget’lar, görünümler ve daha fazlası kişiselleştirilebilir ve sınıfınıza ve ilerlemenize uyacak şekilde yükseltilebilir. Eşsiz anlatılara ve görevlere sahip savaş kahramanları savaşa hazırlanır. Hikayelerini öğrenin, kendinizi savaşın içine bırakın ve bugüne kadarki en iyi özelleştirmeyle savaş alanında öne çıkın.

Nasıl savaş yaparsanız yapın, üstün kişisel beceri ve uygulanan grup taktikleri, tarafınızı zafere taşıyacaktır.

ÇEKİMİ ARAYIN
Battlefield Mobile – hareket halindeyken en üst düzey FPS deneyimi.

Battlefield Mobil APK İndirme

EA, Battlefield Mobile için ilk Alfa Testini başlattı. İlk alfa testinden Battlefield Mobile APK’sını indirin.

APK İndirme

APK’yı aşağıdan indirin. Oyunu başlattığınızda otomatik olarak verileri indirmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu