Mobil Oyunlar

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi

Respawn’s Apex Legends, şu anda en iyi battle royale oyunlarından biridir. EA, oyunu mobile taşıma planını açıkladığında işler daha da heyecanlı hale geldi. Apex Legends, hızlı tempolu oynanışı nedeniyle dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip. Şimdi, stüdyo Apex Legends Mobile ile daha da fazla oyuncu almak istiyor.

EA, Apex Legends Mobile’ı duyurduğundan beri, oyuncular oyunun gelişimi hakkında her şeyi öğrenmeye istekli. Bu nedenle, bu yazıda, çıkış tarihi, Soft Launch vb. İle ilgili tüm Apex Legends Mobile sızıntılarını bir araya getirdik. Öyleyse, doğrudan iyi şeylere atlayalım.

Apex Legends Mobil Çıkış Tarihi

EA’s Apex Legend Mobile’ın Nisan 2021’den sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak, resmi olarak battle royale oyunu için belirli bir yayın penceresi yok.

EA, başlangıçta Apex Legends Mobile‘ı 2020’nin sonuna kadar piyasaya sürmek istedi. Haziran 2020’deki çevrimiçi bir röportajda, EA CEO’sunun 2020’nin sonuna kadar Android ve iOS için Apex Legends’ı piyasaya sürmeyi planladıklarını söylediğini görebiliriz.

Ne yazık ki, COVID-19 salgını oyunun gelişimini etkiledi. Bu nedenle Apex Legends için çıkış tarihi 2021’e geri çekildi.

Apex Legends Mobil Beta

Son zamanlarda, video oyun endüstrisi uzmanı Daniel Ahmad, Apex Legends’ın önümüzdeki üç ila dört ay içinde Çin’de yumuşak bir lansman yapacağını doğruladı. Bundan sonra, 2021‘in sonunda EA ve Respawn Entertainment oyunu diğer bölgelerde yayınlayacaktı.

“Apex Legends” ın 9 Mart 2020’de Nintendo Switch’e geleceğini zaten biliyoruz. EA, Nintendo ve Mobile’a taşıyarak her platformda daha fazla oyuncu kapmak istiyor. Artık Apex Legends Nintendo gerçek oluyor, EA için bir sonraki adım Apex Legends Mobile.

Apex Legends Mobil Gereksinimleri

Apex Legends, konsollarda ve PC’de ücretsizdir. Bu nedenle, Apex Legends Mobile’ın da ücretsiz oynanacağını varsaymak güvenlidir. Elbette, silah ve karakter görünümleri için mikro dönüşümler olacak , ancak PUBG Mobile ve COD Mobile’a benzer şekilde , oyunu indirmek ücretsiz olacak.

Şu anda Apex Legends Mobile için herhangi bir resmi şartname şartı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, cihazınız PUBG Mobile veya COD mobil’i sorunsuz çalıştırıyorsa, Apex Legends Mobile’ı da çalıştırabilirsiniz.

Oynanış ve Haritalar

Apex Legends’ın en sevilen haritası Kings Canyon. Bu nedenle, oyunun mobil portunun da bazı değişikliklerle aynı haritayı içermesi mümkündür. Bunun dışında tüm Apex Legends karakterleri mobil versiyonda mevcut olacak.

Bu noktada, geliştiricilerin tüm Apex Legends karakterlerini aynı anda yayınlayıp yayınlamayacağını söylemek zor. Yine de, Apex Legends oynanışı ve haritaları hakkında yeni bilgiler edindiğimizde bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Yani, Apex legends Mobile hakkında bildiğimiz tek şey bu. Oyun hakkında daha fazla Apex Legends Mobile sızıntısı ile daha fazla bilgi alacağımızı umuyoruz. Ve makaleyi buna göre güncelleyeceğiz, bu yüzden daha fazlası için bu alanı izlemeye devam edin!

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %