Teknoloji

Android 12 güncellemesini Moto G60s için Yayında

Diğer akıllı telefon OEM’leri yeni Android 13 güncellemesini sağlamaya çalışırken, Motorola hala Android 12 güncellemesini bekleyen modellere aktarmaya çalışıyor. Şirket şimdi Moto G60s için Android 12 güncellemesini yayınladı. Yeni yükseltme, birçok yeni özellik, değişiklik ve iyileştirme ile devam ediyor. Moto G60s Android 12 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Yeni bellenim, S3RL32.114-9 yazılım sürümüyle birlikte geliyor ve yaklaşık 1,46 GB boyutunda. Evet, büyük bir işletim sistemi yükseltmesi olduğundan, indirmek için çok büyük miktarda veri gerektirir.

Motorola G60s geçen yıl Android 11 işletim sistemi ile duyuruldu ve şimdi ilk büyük sistem yükseltmesinin zamanı geldi – Android 12 güncellemesi. Yükseltme, yuvarlanan bir aşamadadır. Şu anda, OTA Avrupa bölgelerinde ayıklanıyor ve önümüzdeki günlerde herkesin kullanımına sunulacak. Kullanıma sunma, bir Twitter kullanıcısı ( @veraoalessandro ) tarafından yeni güncelleme hakkındaki bilgileri doğruladı.

Özellikler ve değişiklikler hakkında konuşurken, Moto G60s Android 12, Material You, güncellenmiş bir bildirim paneli, yeni widget’lar ve bir dizi güvenlik ve gizlilik özelliği gibi yapım çantası özellikleri. Bunun dışında güncelleme, ana ekran menüsünden yazı tipi stili, boyutu, renkleri, simge şekilleri, düzenler, duvar kağıtları ve daha fazlası gibi bir dizi özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Bunun dışında yeni bir güvenlik yaması da var, ancak güvenlik yamasının tam sürümü henüz bilinmiyor.

Moto G60s Android 12 güncellemesi

Avrupa’da yaşıyorsanız ve Moto G60s’a sahipseniz, Ayarlar > Sistem > Gelişmiş > Sistem güncellemelerine giderek telefonunuzu Android 12’ye yükseltmeyi deneyebilir ve yeni güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Güncelleme mevcut değilse, birkaç gün bekleyebilir veya manuel olarak güncelleyebilirsiniz. Telefonunuzu güncellemeden önce en az %50 oranında şarj ettiğinizden ve önemli verilerinizin yedeğini aldığınızdan emin olun.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %